درباره ما

تکنولوژی محصولات ما زندگی شما را در بر می گیرد و امنیت و آسایش شما را تضمین می کند، سطح راحتی شما را ارتقا می دهد و حتی به تحقق برخی رویاها کمک می کند !

دانلود چارت سازمانی

درباره ما

چشم انداز شرکت
تبدیل شدن به شرکتی جهانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی با دانش روز
معرفی شرکت
در سال 1382 شرکت صنایع الکترونیک سامع با هدف تولید محصولات مدرن الکترونیکی برای افزایش امنیت و آسایش زندگی همگان فعالیت خود را آغاز نمود. از همین رو با استفاده از پرسنل توانمند خود در تحقیق و توسعه توانست به هوشمند سازی تجهیزات الکترونیکی منطبق بر استانداردهای روز دنیا بپردازد. در تمامی این سال ها از سال 1382 تا کنون شرکت توانسته همواره در راستای چشم انداز خود حرکت نموده و با توجه به این موضوع که مبنای تاسیس شرکت بر اساس علم و دانش و نوآوری های علمی و تحقیقاتی بوده است شرکت ما جزو شرکت های دانش بنیان می باشد. به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات هوشمند ترافیکی با در دست داشتن 70 درصد سهم بازار در سال های اخیر با توجه به نیاز بازار و مصرف کنندگان و توانمندی خود در تولید محصولات هوشمند ،محصولات جدیدی مانند هوشمندسازی پارکینگ ها ، گلخانه ها، مرغداری ها ،   و با توجه به نیروهای توانمند خود در تولید تجهیزات الکترونیکی تولید دزدگیر منازل و  برد کنترلی درب آسانسور را به محصولات خود بیفزاید . ما موفق به عرضه محصولات به صورت بین المللی  هستیم .  تمام تلاش و تمرکز تیم ما بر روی تولید محصولات مدرن الکترونیکی و ایجاد شهری هوشمند برای افزایش بهره وری و رضایت مشتریانمان است.
3
فعال در 3 حوزه اصلی
1382
آغاز تولید از 1382
32
فعالیت در تمامی استان های کشور و به صورت بین المللی
500
مجهز کردن جاده ها به بیش از 500 تابلو ترافیکی هوشمند
فرهنگ سازمانی
ما شرکت دانش بنیان صنایع الکترونیک سامع را به وسیله تیمی جوان، خلاق و متعهد با تاکید بر کار گروهی برای ایجاد جامعه ای امن تر، هوشمندانه تر و مدرن تر و با کنترل ساده تر تاسیس نمودیم. از همین رو ما براساس محیط پیرامون زندگی هر فرد یعنی خانه، محیط کار و مسیرهای ارتباطی یعنی راه ها ، بزرگراه ها و ... حوزه های فعالیت شرکت را انتخاب نمودیم . طراحی و تولید تجهیزات ترافیکی هوشمند برای راه ها، بزرگراه ها و تونل ها برای توزیع مناسب ترافیک و کاهش تصادفات. تولید پارکینگ هوشمند، گلخانه و مرغداری هوشمند، در پی حرکت برای ایجاد شهری هوشمند. ما همواره با تلاش متعهدانه، نوآورانه و منطبق بر جدیدترین دانش روز، آماده خدمات رسانی می باشیم.
خلاقانه
متعهدانه
نوآورانه
کار گروهی
1382

تاسیس شرکت در ایران، تمرکز بر روی واحد تحقیق و توسعه و طراحی دزدگیر

1384

شروع طراحی و ساخت variable message sign، طراحی نرم افزار vms

1386

توقف تولید در ایران ، شروع واردات از چین ، ارتقا سطح دانش فنی شرکت در این سال

1387

تولید vms در ایران با تکنولوژی hightech، تولید چراغ های راهنمای ترافیکی

1388

طراحی و تولید تابلوی محدودیت سرعت هوشمند (vsl)، تولید تابلوی کنترل مسیر (lcs).

1391

تاسیس کارخانه ی فلز کاری در ایران

1393

طراحی و تولید تابلوی راهنمای ترافیکی (TGS) برای اولین بار درایران ، طراحی سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی

1396

تولید پارکینگ هوشمند، مرغداری و گلخانه هوشمند، تولید چراغ راهنمای مسیر