دزدگیر اماکن

در دنياي امروز با توجه به افزايش ناامني در جامعه لزوم استفاده از سيستم هاي حفاظتي، امنيتي و دزدگير اماكن بيش از پيش احساس مي شود.

طبق تحقيقات انجام شده ساختمان هايي كه مجهز به دزدگير اماكن نيستند، سه برابر بيشتر از ساختمان هايي كه سيستم نظارتي پيشرفته اي دارند مورد سرقت قرار مي گيرند. از اين رو شركت دانش بنيان صنايع الكترونيك سامع براي ايجاد خانه و مكاني امن و آرام با زير برند سيف لند (Safe Land) با توجه به تجربه و توانايي خود در طي اين سال ها در زمينه توليد محصولات متنوع الكترونيكي اقدام به توليد دزدگير اماكني نمود كه ضمن كاربري ساده، با استفاده از جديدترين متدهاي روز، بتواند امنیت اماکن را تضمین کند.

شرکت ما با استفاده از تیم با استعداد و توانا و با استفاده از برند قدرتمند خود، تمامی قابلیت هایی را که 5 برند برتر دنیا در محصولات خود دارند ، در پکیج های خود با زیربرند سیف لند (safe land)، ارائه نموده است.

 

امنیت اماکن سیف لند (safe land)، علاوه بر پک اصل دزدگیر خود که در قسمت ذیل به آن اشاره شده است،  قابلیت پشتیبانی کامل سنسورها و نظارت 24/7 را دارا می باشد و با مقرون به صرفه ترین هزینه و بالاترین استاندارد آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد.
پک پیشنهادی ما را ببینید که چطور دزدگیر اماکن سیف لند (safe land) ، با فشردن یک دکمه، نظارت کامل بر خانه داشته و با رضایت کامل به فعالیت های روز مره خود رسیدگی کنید.

پنل مرکزی

قابلیت اتصال به صد سنسور چشمی وایرلس، قابلیت پخش صدای ضبط شده، دارای ارتباط وای فای، جی پی ار اس و جی اس ام دارای باتری

ریموت

براي فعال و غير فعال كردن دزدگير استفاده مي شود و با توجه به كوچك بودن ابعاد به راحتي قابل حمل مي باشد ، از ويژگي هاي مه ...

حسگر یا سنسور

از سنسور براي افزايش اطمينان و آسودگي خيال از امنيت خانه استفاده مي شود و داراي انواع مختلفي است. سنسور چشمي يا حركتي با ...

تجهیزات هشدار دهنده(آژیر)

وضعيت خطر تشخيص داده شده به وسيله آژير براي ترساندن سارق و آگاهي اطرافيان و همچنين با دستگاه تلفن كننده براي شماره هاي م ...

اتصالات

اتصالات اجزای مختلف دزدگیر اماکن (Safe Land) به شکل بی سیم و از طریق شبکه و یا به شکل سیم کشی می باشد که بر اساس نیاز آن ...

تجهیزات قابل پشتیبانی

براي كنترل دقيق تر خانه يا مكان نصب دزدگير مي توان سنسورهاي درب و پنجره، سنسور گاز co2، سنسور صداي شكستن شيشه و سنسور دود اعلام حريق را به پكيج اصلي اضافه نمود. از سنسور درب و پنجره براي آگاهي از زمان باز شدن درب و پنجره ، از سنسور گاز co2 با توجه به آسيب زا بودن گاز co2 در مقدار كم و خطرناك و مرگبار بودن در صورت ازدياد، از سنسور شكستن شيشه براي مطلع شدن از شكستن شیشه و از دتكتور دود اعلام حريق براي پيش گيري از آتش سوزي استفاده نمود.  

                                                                    بدون هزینه نصب

خدمات پس از فروش مادام العمر

نظارت و کنترل 24 ساعته

  از مهم ترین موارد تمایز دزدگیر سيف لند (Safe land) از سایر سیستم های حفاظتی:

  • سرعت بالای عملکرد اطلاع رسانی (اعلام هشدار) در 5 ثانیه، اين زمان در ساير برندهاي موجود در بازار حداقل 15 ثانيه مي باشد.
  • غیرقابل کپی بودن ریموت
  • كم مصرف بودن سنسورها که موجب افزايش طول عمر باتري مي شود
  • سنسور ها امكان پوشش قسمت وسيعي از مكان به صورت 24 ساعت را دارا هستند از همين رو نياز به تعدادكم تري سنسور وجود دارد.
  • قابليت اتصال به سنسورهاي برند هاي ديگر
تابلوهاي سيستم هاي امنيتي سيف لند (Safe Land) را بر روي درب منازل و يا دفتر كار مي توان نصب نمود، به وسيله ي اين تابلوها مي توانيد امنیت  خانه يا محل كار خود را نشان داده و احتمال خطر دزدي را كاهش دهيد . طبق تحقيقات انجام شدهُ 60% محكومان به دزدي مي گويند كه تابلوهاي سيستم هاي امنيتي بر روي تصميم گيري آن ها براي منصرف شدن آن ها از دزدي تاثير بسزايي داشته است.

لذت داشتن خانه ای امن و آرام را با داشتن محصولی در کلاس استانداردهای جهانی، با کاربری ساده و آسان، قیمت مقرون به صرفه و خدمات پس از فروش مادام العمر احساس کنید.